NEWS

Norax Medical na konferencji Zdrowe Kości 2018

11 września 2018, Kategoria: MEDYCYNA LUDZKA

Norax Medical ma przyjemność zaprosić na 9. Konferencję Zdrowe Kości 2018 Poznań 9.03.2018-10.03.2018, a w szczególności na wykład: Ultrasonografia z analizą ech częstotliwości radiowej w rozpoznawaniu osteoporozy wygłoszony przez prof. Piotra Leszczyńskiego oraz d. n.med. Cezarego Iwaszkiewicza, który prezentował będzie innowacyjne w Polsce technologie oparte na falach o częstotliwości radiowej w diagnostyce osteoporozy (technologia REMS).
Zapraszamy na stanowisko nr 15, gdzie będzie można obejrzeć na żywo badanie z użyciem systemu EchoS oraz uzyskać więcej informacji o wykorzystywanej technologii.
System EchoS jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym innowacyjną technologię REMS, która umożliwia wczesną diagnostykę osteoporozy poprzez badanie szkieletu osiowego: odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz szyjki kości udowej z użyciem fal o częstotliwości radiowej bez narażania pacjentów na promieniowanie rentgenowskie. Badanie trwa od 40 do 80 sekund w zależności od obranego miejsca i dostarcza dwa parametry numeryczne: T-score, Z-score, BMD, Frax, Body Composition.
Więcej informacji: TERMEDIA
Zobacz EchoS w akcji: