Centrum Medyczne Golden Care

Centrum Medyczne Golden Care we Wrocławiu od samego początku działa w oparciu o Misję, której zasadniczym elementem jest być najbardziej zaufaną prywatną placówką medyczną we Wrocławiu. Zamierzony cel staramy się realizować między innymi poprzez przejrzystość.

Na stronie internetowej www.goldencare.pl podajemy szczegółowy cennik usług, a podczas rejestracji telefonicznej lub osobistej informujemy możliwie dokładnie o kosztach poszczególnych świadczeń.

Nie ukrywamy, że ceny konsultacji, badań ultrasonograficznych oraz części wykonywanych procedur medycznych są w CM Golden Care istotnie wyższe w porównaniu do wielu innych placówek medycznych. Przyczyną takiego stanu jest fakt bezkompromisowego postawienia na jakość usług.

CM Golden Care inwestuje w doświadczonych lekarzy z długoletnim stażem pracy, ale także w lekarzy młodych o wysokiej wiedzy merytorycznej, co weryfikowane jest już w procesie rekrutacyjnym. CM Golden Care inwestuje w szkolenia personelu oraz w nowoczesny sprzęt i rozwiązania technologiczne.

Vratislavia Medica

KOMPLEKSOWO | PROFESJONALNIE | BEZ KOLEJEK

Vratislavia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II to jedna z najbardziej nowoczesnych placówek ortopedyczno-rehabilitacyjnych w Polsce. W codziennej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do opieki medycznej.

Dzięki współpracy specjalistów z wielu dziedzin medycyny zapewniamy kompleksową opiekę medyczną. Oferujemy szeroki zakres usług począwszy od konsultacji specjalistycznych i nowoczesnej diagnostyki po leczenie operacyjne i rehabilitację opartą na najbardziej nowoczesnych metodach fizjoterapii. Naszym pacjentom zapewniamy dostęp do rozbudowanej bazy ze sprzętem diagnostycznym. Cały proces leczenia uzupełniamy zajęciami w basenie rehabilitacyjnym i sesjami krioterapii ogólnoustrojowej połączonej z treningiem stacyjnym lub indywidualną terapią.

KOMFORT BEZ BARIER

Szpital został zaprojektowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjentów, którzy wymagają specjalistycznej opieki medycznej. Przyjazna i funkcjonalna przestrzeń w szpitalu – klatki schodowe, ciągi komunikacyjne, toalety, windy – spełnia najbardziej nowoczesne standardy budynku „bez barier”. Aby zapewnić jak najlepsze warunki dla regeneracji i wypoczynku podczas leczenia pokoje pacjentów zaprojektowaliśmy zgodnie ze współczesnymi normami i wymaganiami pamiętając o ciepłej kolorystyce wnętrz, która stanowi także system nawigacyjny kliniki. Niebieskie, czerwone, pomarańczowe i żółte linie precyzyjnie wskazują drogę do poszczególnych części szpitala.

VEDI CLINIC

VEDI CLINIC to pierwsza w Polsce klinika dedykowana mężczyznom. Pomagamy pacjentom, u których występują problemy z potencją, problemy hormonalne lub schorzenia urologiczne. VEDI CLINIC mieści się w profesjonalnym centrum medycznym AMEDS zlokalizowanym w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem męskich schorzeń seksuologicznych, urologicznych oraz endokrynologicznych w tym przede wszystkim leczeniem zaburzeń erekcji (impotencji).

W VEDI CLINIC oferujemy naszym pacjentom kompleksową opiekę medyczną, opartą na unikalnym protokole diagnostycznym, realizowanym w trakcie jednodniowej wizyty w naszej klinice. W naszej ofercie znajdują się również innowacyjne metody leczenia, w tym: zabiegi wykorzystujące nowoczesne technologie ESWT oraz LSWT, stosowane m.in. w leczeniu choroby Peyroniego i w terapii zaburzeń erekcji u mężczyzn, u których pojawiają się problemy z potencją, wysokospecjalistyczne zabiegi endowaskularne oraz chirurgiczne stosowane w terapi zaburzeń erekcji, a także minimalnie inwazyjne zabiegi chirurgiczne wykonywane w warunkach ambulatoryjnych.

AMEDS Centrum Medyczne

AMEDS Centrum Medyczne zostało stworzone przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym zdobytym w czołowych polskich i zagranicznych placówkach.

Skupiamy się na świadczeniu wysokiej jakości innowacyjnych usług medycznych, często unikatowych w skali krajowej i europejskiej.

Zespół AMEDS tworzą specjaliści z różnych dziedzin medycyny, m.in. urologii, kardiologii, angiologii, chirurgii ogólnej, proktologii, seksuologii, radiologii, diabetologii oraz neurologii. Dzięki współpracy z zagranicznymi ekspertami, nasi lekarze wprowadzają do Polski kolejne innowacyjne technologie medyczne.

Do procedur diagnostycznych i zabiegowych wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt, spełniający europejskie standardy. Dla pacjentów zagranicznych kompleksową organizację pobytu w Polsce zapewniają Koordynatorzy Pacjenta.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy wspólnie o rozwiązaniach, które wprowadzą w Twojej klinice prawdziwą ewolucję technologiczną w diagnostyce i leczeniu ostreoporozy.

Norax Medical Sp. z o.o.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa

NIP: 5213773800

Dane kontaktowe

info@noraxmedical.com

tel:+48720802506


LUB ZADZWOŃ +48 720 802 506