O nas

Kim jesteśmy?

Norax Medical to nowoczesna firma działająca w branży medycznej, która dostarcza innowacyjne rozwiązania pozwalające na wczesną diagnostykę i leczenie chorób. Stawiamy na wiedzę i eksperckie podejście. Prowadzona aktywność poparta jest niemalże dwudziestoletnim doświadczeniem w branży zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ciągle doskonalimy posiadaną wiedzę i umiejętności – między innymi poprzez stałą współpracę z najlepszymi placówkami medycznymi, które opiniują oferowane przez nas metody.

EchoS innowacja w leczeniu osteoporozy

Jesteśmy dumni z wprowadzenia do polskiego środowiska medycznego innowacyjnej technologii REMS, która pozwala w sposób całkowicie nieinwazyjny, bez wykorzystania promieniowania rentgenowskiego, na badanie densytometryczne kości. Jest to pierwsze w Polsce urządzenie, które wprowadza nową jakość przeprowadzania badań w sposób komfortowy i nieinwazyjny dla pacjenta, pozwalając na diagnostykę i profilaktykę osteoporozy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Przełomowe i zaawansowane technologicznie rozwiązania dla branży weterynaryjnej

Wspieramy środowisko weterynaryjne, proponując lekarzom wysokiej klasy urządzenia pozwalające na wielopoziomową i zaawansowaną diagnostykę. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Vinno VET w kraju. Aktywnie angażujemy się w działalność edukacyjną, umożliwiając wykorzystanie wysokiej klasy aparatów podczas specjalistycznych szkoleń i warsztatów prowadzonych przez autorytety w branży.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy wspólnie o rozwiązaniach, które zmienią Twoją działalność

Norax Medical Sp. z o.o.

ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa

NIP: 5213773800

Dane kontaktowe

info@noraxmedical.com

tel:+48720802506


LUB ZADZWOŃ +48 720 802 506