Edukacja

edukacja Norax Medical

Współpracujemy z najlepszymi placówkami edukacyjnymi w Polsce!

Zapraszamy do śledzenia informacji o możliwości udziału w specjalistycznych szkoleniach, podczas których można poznać technologię dystrybuowanego przez nas sprzętu.

Szkolenia i inicjatywy, które będą udziałem Norax Medical, dedykowane środowisku medycznemu oraz weterynaryjnemu, będą na bieżąco aktualizowane.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o ofercie szkoleniowej!

Sprawdź

Norax Medical partnerem Akademii Diagnostyki Weterynaryjnej MasterVet podczas realizowanych działań edukacyjnych.

Jesteśmy dumni, że ultrasonografy weterynaryjne Vinno VET, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski, służą nie tylko do badań w klinikach weterynaryjnych, ale także do edukacji lekarzy i specjalistów USG

Wspólnie z Akademią Diagnostyki Weterynaryjnej MasterVet oferujemy wsparcie w dostępie do specjalistycznych szkoleń (m.in. w zakresie: kardiologii, radiologii, rozrodu, ortopedii, neurologii czy okulistyki).

NORAX MEDICAL współpracuje z najlepszymi placówkami edukacyjnymi w branży i przyczynia się do rozwoju środowiska weterynaryjnego w Polsce poprzez dostarczanie nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Inwestujemy w wiedzę i rozwój kompetencji, aktywnie angażując się w promocję i organizację warsztatów i szkoleń.

Wierzymy, że podejmowane przez nas działania stanowią wartość dla lekarzy weterynarii oraz wsparcie w prowadzonej działalności. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie na rzecz edukacji, przyczyni się do większej profesjonalizacji ultrasonografii weterynaryjnej w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dostępnych szkoleń na stronie MasterVet

Sprawdź terminy

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się, by dowiedzieć się więcej o możliwości udziału w szkoleniach

Norax Medical Sp. z o.o.

ul. Europejska 32F
02-964 Warszawa (Wilanów)

NIP: 5213773800

Dane kontaktowe

info@noraxmedical.com

tel:+48720802506


LUB ZADZWOŃ +48 720 802 506